Медична реформа. Роз’яснення Кабміну

Ухвалення цього законопроекту призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни які... Детальніше

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Перші декількаавторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі ене... Детальніше

Головне меню
Банер
Банер
Банер
https://pp.vk.me/c624017/v624017714/3bd02/fE2g6uxlrSs.jpg
Банер
https://pp.vk.me/c629502/v629502714/17de5/cNx_Cltdxg4.jpg
Районна газета
"Гаряча лінія" Печенізької райдержадміністрації Харківської олбасті з 7:00 до 19:00 щодня 0(5765) 6-15-58

Назва відділу

Прізвище, ім’я, по батькові

Телефони

Голова  РДА

 

6-15-58

І  заступник голови РДА

Никитченко Михайло Анатолійович

6-12-94

Заступник голови РДА

Кизим Ольга Вікторівна

6-18-37

Керівник апарату  РДА

Сіренко Олена Володимирівна

6-13-49

Секретар голови РДА

Пащенко Вікторія Віталіївна

6-18-20

6-12-11

6-15-10

6-14-21

6-15-58 п

Тугар Марина Анатоліївна

Комп’ютерний відділ

Шевельова Наталія Петрівна

6-13-57 ф.

Загальний відділ

Парасочка Любов Василівна

6-14-89

6-18-20

Воробйова Катерина Юріївна

Ганзя Лілія Олексіївна

Сектор державної реєстрації

Зоткін Сергій Володимирович

Гаспарян Гамлет Аветикович

6-18-20

Служба у справах дітей

Мозгова Лілія Андріївна

6-18-39

Запорізька Наталія Борисівна

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Котлярова Аліна Михайлівна

6-10-80

Ківшар Наталія Миколаївна

Центр надання адмін.послуг

Волобуєва Світлана Едуардівна

6-18-20

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Проценко Інна Миколаївна

Адміністратор апарату райдержадміністрації

Швець  Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації

 

Літвінова Віталіна Євгеніївна

Головний спеціаліст з питань організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Чугай Надія Олексіївна

Головний спеціаліст з питань масових комунікацій, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

Ноженко Софія Сергіївна

Сектор фінансово-господарського забезпечення

Шматько Людмила Іванівна

Вакуленко Любов Анатоліївна

ПРЦСССДМ

Велигоря Тетяна Володимирівна

Чоломбитько Галина Іванівна

Омельченко Анастасія Геннадіївна

 

Сектор  у справах молоді та спорту

Ромашина Ірина Анатоліївна

 

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними  органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Пилипенко Володимир Олексійович

Інспектор сектору взаємодії з правоохоронними  органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Гуща Олексій  Іванович

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектори, ЖКГ та НС

Майстренко Олександр Сергійович

Відділ містобудування, архітектори, ЖКГ та НС

Ковтун Світлана Володимирівна

 

 

Ветеранська організація

Бусяк Володимир Олексійович

 

Прохорчук Наталія Володимирівна
Печенізьке відділення обласного регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

6-12-04

103

Начальник Печенізького відділення Поліції (с.Печеніги) Чугуївського відділу Поліції (м.Чугуїв) Головного управління Національної поліції в Харківській області

Шишко Сергій Валерійович

6-13-02 ч

6-19-35

6-19-36 ф.

Начальник Печенізького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Смирнов Олександр Борисович

6-12-14

6-12-24 к.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Зубко Ніна Анатоліївна

Марченко Наталія Петрівна

Нечай Євгенія Анатоліївна

6-15-11

 

Архівний відділ

Лапко Світлана Анатоліївна

6-12-78

Голова райради

Ярова Лариса Володимирівна

6-15-77

Приймальна райради

Бугайова Наталія Вікторівна

6-12-21

6-13-14 пр.

6-13-68 ф.

Заступник голови райради

Постнікова Ірина Олександрівна

 

Керуючий справами райради

Богомаз Сергій Данилович

 

Бухгалтерія райради

 

 

Відділ кадрів

Козакова Тетяна Володимирівна

 

Печенізька

Мариненко Юрій Іванович

Подольська Лілія Евгеніївна (секретар)

 

Демченко Ірина Вікторівна

6-12-76 пр.

6-13-85 к.

6-13-46 секретар

6-12-70

Мартівська

Нечіпорук  Ігнат Володимирович

Колюбаєва Надія Василівна (секретар)

63-3-87

63-7-80 ф.

Артемівська

Чумак Олександр Іванович

Богомаз Наталія Миколаївна (секретар)

6-54-81

6-54-90 ф.

Новобурлуцька

Маренич Володимир Васильович

Старікова Наталія Іванівна (секретар)

63-2-97

Борщівська

Передеря Олена Іванівна

Шматько Надія Василівна

64-2-10

Управління агропромислового розвитку РДА

Ісичко Любов Григорівна

6-11-48

Управління соціального захисту населення РДА

Курилко Маїса Анатоліївна

6-14-02 к.

6-22-15

6-22-14 бух.

Фінансове управління Печенізької РДА

Гребеннікова Тетяна Олександрівна

 

 

 

6-11-59 к.

6-13-41

6-13-51

Відділ освіти РДА

Прохорчук Наталія Володимирівна

 

6-20-20

6-14-11 к.

Відділ культури і туризму РДА

Данильченко Лариса  Юріївна

6-14-73

6-12-90 бух.

Печенізька ЗОШ I-III ст.

ім. Г. Семирадського

Строкан Надія Володимирівна

6-13-27

Центр дитячої та юнацької творчості

Кохан Леся Михайлівна

6-12-74

РАГС

Харченко Світлана

6-13-80

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) в Печенізькому районі Харківській області

Зеленський Павло Михайлович

6-10-57;  6-16-55

Музей ім. Т. Сулими

Драгункіна Валентина Миколаївна

6-14-17

Начальник відділу Держземагенства в Печенізькому районі Харківської області

Штаненко Ірина Володимирівна

6-13-88 ф.

 

6-13-18

Печенізький районний виробничий відділ

Харківської регіональної філії ДП «Центр ДЗК»

 

Балабай Галина Миколаївна

6-11-74

Печенізький районний центр зайнятості

Гремяк Любов Костянтинівна

6-18-50 к.

6-18-38

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Пономарьова Зоя Іванівна

6-14-81

Печенізький районний військовий комісаріат

Коров"яковський Олександ Леонідович

2-27-80 ч

2-33-09 к.

Мале підприємство БТІ

Коркач Людмила Миколаївна

6-13-52

Печенізький відділ обслуговування громадян Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області

Булгакова Валентина Олексіївна

6-19-03

6-10-56 к.

Комунальний заклад охорони здоров’я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району»

Жадан  Олександр Миколайович

6-11-03

6-15-42 дит.конс

6-11-84 бух.

Мартівська лікарня сімейної медицини

Мілещенко Валерій Андрійович

63-3-57

Районний суд

 

6-20-85

6-10-37

6-10-30 канц.

Редакція газети "Печенізький край"

Сиром"ятнікова Тетяна Геннадіївна

6-14-42

Відділення  поштового зв’язку

Реброва Світлана Валеріївна

6-15-56

 

Харківська філія

ПАТ  «Укртелеком» ЦхТП

№ 26 смт. Печеніги

Бугайов Андрій Володимирович

6-18-80 к.

6-12-80; 6-19-05

6-22-88 диспет.

6-15-73 бух

Чугуївська міжрайонна прокуратура

Колодинський Дмитро  Володимирович

2-43-36

2-53-48 ф.

Страхова компанія

Олейник Тамара Миколаївна

6-18-87

Печенізьке ТВ БВ № 2834/055 ВАТ «Ощадбанк»

Харченко Надія Вікторівна

6-14-00

Приватбанк

 

 

Чугуївська об"єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС

Довжич Віталій Федорович

2-22-42 пр.

2-45-23 ф.

Чугуївське міжрайонне К Р У

 

2-43-30; 4-13-95

Управління державної казначейської служби України  у Печенізькому районі Харківській області

Мотузна Ольга Анатоліївна

6-20-89 бух.

6-20-15 к.

Державний нотаріус

Юрченко Олена Миколаївна

6-14-54

Приватний нотаріус

Кормілець Микола Петрович

6-23-19

Аптека № 166

 

6-11-34

6-15-46

ТОВ «Печенізьке»

Каліновський Борис Анатолійович

6-12-81

6-12-82 бух.

6-12-40

ПП «Печенізька ферма»

Максюк Сергій Миколайович

6-13-36

ТОВ “Агромарт”

Запорізький Олександр Степанович

 

ТОВ “Агрома”

 

63-3-31

63-3-25

63-9-78 к.

ТОВ А/Ф «Шанс»

Каліновський Борис Анатолійович

63-2-98 ф.

ТОВ «Артемівські Зорі»

Хрусін Ігор Валерійович

 

65-4-91

ПРАТ «Печенізьке рибоводне господарство»

Аграмаков Микола Васильович

 

6-11-07; 6-11-96

6-18-31 к.; 6-18-35

Рибінспекція

Лисконог Анатолій Іванович

6-18-46

Печенізьке дорожньо-ремонтне  підприємство  філії “Чугуївський  райавтодор”

 

6-14-35

6-12-99

“Чугуївський  райавтодор”

Владіміров Андрій Анатолійович

2-32-35 ф.

Східавтотранс +

Рябінін Олексій Іванович

6-12-47

6-11-47

Районні розподільчі електричні мережі

Лапко Павло Олексійович

 

6-19-73

6-19-31 ч.

6-19-75 к.

РВ   “Енергозбут”

Зуєв Сергій Олександрович

6-12-75

КП “Джерело”

Рєзнікова Людмила Федорівна

6-18-73

6-18-14 к.

ПРАТ «Фінпрофіль»

Башкова Вікторія Вікторівна

6-13-08

6-19-39 ф.

Печенізьке відділення Чкаловської дільниці Чугуївської філії ПАТ «Харківгаз»

Забудько Сергій Володимирович

6-11-00

Печенізьке лісництво

Мирошник Михайло Михайлович

6-13-94

Чугуєво-Бабчанський держлісгосп

Світайло Сергій Пилипович

94-090 пр.

93-317 бух.

ТОВ “Агротехсервіс”

Русанов Віктор Вікторович

6-11-49

ПУВГ «Дінець»

Злидень Ігор Володимирович

64-4-52 пр 64-4-51

Дільниця № 7 Харківського управління зрошувальних систем

 

6-20-96

Заправка

Шматько Олександр Васильович

6-11-01

Озерна станція

Кузнєцова Тамара Сергіївна

6-11-99 ф.

Гідровузол

Ляпін Микола Миколайович

6-13-67

6-11-29