Купання на Водохреща

19 січня прихильники здорового способу життя і любителі зануритися в крижану воду зібралися на Водохреща на пляжі річки Сіверський... Детальніше

Голова ХОДА назвала дороги, які ремонтуватимуть у 2018 році

Головні напрямки, по яких виконуватимуться роботи, Юлія Світлична визначила під час зустрічі з журналістами 18 січня. Детальніше

Головне меню
Банер
Банер
Банер
https://pp.vk.me/c624017/v624017714/3bd02/fE2g6uxlrSs.jpg
Банер
https://pp.vk.me/c629502/v629502714/17de5/cNx_Cltdxg4.jpg
Районна газета

Однією з найбільших проблем, що сьогодні постають перед суспільствами, — потреба в розвиненні та підтримуванні довіри громадян до своїх суб’єктів самоврядування та своїх інституцій. Зважаючи на це, суб’єкти місцевого самоврядування мають відігравати важливу роль у створюванні сталих місцевих громад, в яких надання якісних, економічно ефективних та узгоджених публічних послуг сприяє сталому економічному розквіту і соціальній справедливості на місцевому рівні, розгортаючись та взаємодіючи послідовно й узгоджено з національною та регіональною політикою. За екстремальних обставин суб’єкти місцевого самоврядування можуть забезпечувати стабільність і сприяти керованості та підпорядкованості, коли цього бракує на регіональному чи національному рівні. Отже, треба мати змогу будувати міцніші органи влади на регіональному, національному та глобальному рівнях, які у своїй роботі спираються на суб’єкти самоврядування на місцевому рівні. Забезпечуючи високоякісне функціювання муніципального суб’єкта самоврядування, можна коригувати та поліпшувати державну політику, яку формують на інших рівнях влади, що дає змогу системі в цілому ставати міцнішою. Такий злагоджений підхід допомагатиме надійно й узгоджено формувати органи влади на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Хоча потреби та очікування місцевих громадян можуть значною мірою різнитися в різних частинах світу, суб’єкти місцевого самоврядування в усьому світі діють за вищих рівнів демократії та плюралізму, і це вимагає від них підвищувати свою здатність виконувати свої обов’язки дієво та прозоро. Це в свою чергу вимагає розумного керування різними ресурсами та процесами, наявними в суб’єкта місцевого самоврядування, для того, щоб вони працювали разом злагоджено та результативно як система.

Система керування якістю — це засіб, за допомогою якого суб’єкт місцевого самоврядуваня може спрямовувати та контролювати свою діяльність з тим, щоб задовольняти потреби та очікування місцевої громади. У широкому сенсі вона складається з організаційної структури разом із плануванням, процесами, ресурсами та документацією, які потрібні для досягнення цілей у сфері якості та для забезпечення постійного поліпшування надаваних продукції та послуг.

 

yakist_small.gif

Перелік  адміністративних послуг, що надаються Печенізькою районною державною адміністрацією