Перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації провів виїзний прийом громадян

12 грудня 2017 перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Анатолійович Никитченко провів виїзний... Детальніше

Служба у справах дітей інформує

Цього року  в нашому районі з 4 по  8 грудня, відповідно до Розпорядження Печенізької районної державної адміністрації від 31 жов... Детальніше

Головне меню
Банер
Банер
Банер
https://pp.vk.me/c624017/v624017714/3bd02/fE2g6uxlrSs.jpg
Банер
https://pp.vk.me/c629502/v629502714/17de5/cNx_Cltdxg4.jpg
Районна газета

Печенізька селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади смт.Печеніги, с.Пятницьке, с.Кицівка, с.Новокомсомольське.

 

Назва та місцезнаходження об’єктів:

 

1. Нежитлова будівля за адресою: Харківська обл., Печенізький район, смт.Печеніги, вул. 1 Травня, 26

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі в оренду.

 

Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

 

- заяву на участь у конкурсі;

- нотаріально засвідчені копії установчих документів;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна;

- інформація про претендента – учасника конкурсу ( документ про досвід роботи оцінювача, кваліфікація та інше).

 

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат та терміну виконання робіт, подаються у запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться у конверті конкурсній комісії.

 

Конкурс відбудеться через 30 календарних днів після публікації інформації в газеті «Печенізький край» та на офіційному сайті Печенізької районної державної адміністрації www.pechenigi-rda.org.ua.

Документи приймаються не пізніше ніж за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу за адресою: Харківська обл, Печенізький район, смт.Печеніги, пров.Б.Хмельницького, 2 ( 6-13-85, 6-12-70).

 

Умови проведення конкурсу

Інформація щодо проведення конкурсу стосовно його умов, терміну проведення, а також інформація про об’єкт оцінки публікується в газеті «Печенізький край» або інших засобах масової інформації за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу.

Інформація про умови проведення конкурсу повинна містити:

- дату, час і місце проведення конкурсу;

- відомості про об’єкт оцінки;

- кінцевий термін подання документів на розгляд комісії;

- перелік документів, які необхідно надати на розгляд комісії;

- термін виконання робіт в календарних днях (у разі потреби);

- адресу комісії та контактні телефони.

 

Суб’єкти оціночної діяльності або торгової організації подають до селищної ради для розгляду конкурсною комісією наступну конкурсну документацію:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (форма додається);

- нотаріально засвідчені копії установчих документів (якщо суб’єкт оціночної діяльності вже брав участь в конкурсі, копії установчих документів не подаються);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, завіреного суб’єктом оціночної діяльності;

- інформацію про об’єкт оціночної діяльності (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 

Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності або торгової організації подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Документи із супровідним листом подаються до селищної ради не пізніше ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). У разі невідповідності, неповності конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляють до оголошення дати проведення конкурсу. Конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії.

 

Суб’єкт оціночної діяльності або торгової організації має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.